“Це виклик”: Олег Винник зізнався, як ставиться до популярності

Шоу-бізнес

Співак вважає, що мріяти про славу не варто

Кожен музикант хоче, щоб його пісні були популярні, але коли до нього приходить справжнє визнання, впоратися з ним можуть не всі. На знімальному майданчику новорічного шоу “Привіт, 20-ті!”, яке телеканал “Україна” покаже ввечері 31 грудня, Олег Винник розповів, яка зустріч назавжди змінила його ставлення до успіху і слави.

Журналісти телеканалу “Україна” поцікавилися у артиста, на що він готовий піти заради слави, і отримали відверту відповідь. Артист переконаний, що слава – це справжнє випробування, пройти яке під силу не всім.

“Я ніколи не йшов кудись заради слави. Це така річ, яка може тебе і підняти, і кинути, і взагалі дуже жорстко з тобою вчинити. Не потрібно жити з мрією про славу – сьогодні вона є, а вже завтра ти будеш тим, ким був раніше”, – розповів Олег Винник.

Артист згадує, що коли тільки починав свій творчий шлях, отримав дуже корисну пораду від директора театру в Німеччині. Його слова тоді запали майбутній зірці в душу.

“Я був молодим сором’язливим хлопцем, і коли ми з ним говорили, я дуже хвилювався. А він мені сказав: “Заспокойся, ми зустрінемося з тобою через десяток років, і ти будеш говорити зі мною, як з людиною, а не як з директором”. Так і сталося – через 10 років доля нас звела знову. Як-то кажуть, люди зустрічаються двічі в житті, тому важливо завжди залишатися людиною. А слава – це виклик, це дуже складна річ, яка відкриває людину цілком”, – поділився співак.

Фото: прес-служба каналу “Україна”

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар