“Не розслабляємося”: Влад Яма розкрив секрет щасливих стосунків з дружиною

Uncategorized

Суддя Танців з зірками 2019 зробив відверте зізнання

Влад Яма і його дружина Ліліана – одна з найкрасивіших пар українського шоу-бізнесу. Хореограф і суддя Танців з зірками 2019 з теплотою згадує про їх знайомство і перше побачення – тоді шоумен не знав, як підкорити серце спокусливої красуні-брюнетки і навіть збирав інформацію про неї, щоб познакомитися ближче! Тепер же пара виховує сина Леона і мріє про ще одну дитину.

На сторінці в Instagram під час прямого ефіру з підписниками Влад вирішив поділитися секретом гармонійних відносин в їх парі. За словами хореографа, запорука сімейного щастя – вміти відчувати і розуміти один одного.

“Потрібно намагатися розуміти один одного, відчувати один одного і не розслаблятися. Тому що у мене багато роботи, на жаль, іноді… Загалом, все буде добре”, – запевнив він.

До речі, Ліліана прийшла на півфінал підтримати чоловіка. Фото з коханою суддя Танців з зірками 2019 поділився в розділі сторіз.

Подружжя ніжно тримається за руки, хореограф обійняв кохану за талію. Пара вирішила обрати для тринадцятого ефіру total black лук. На Лілії – трендові шкіряні легінси і чорна водолазка. Влад обрав чорну сорочку і укорочені штани, доповнивши образ лакованими туфлями.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар