Зворушливі кадри: топ-3 фото Меган Маркл і принца Гаррі, які стали найкращими в 2019 році

Леді

Кожен вихід в світ 35-річного принца Гаррі і 38-річної Меган Маркл відбувається під прицілами фотокамер. Королівський фотограф Самір Хуссейн вирішив підвести підсумки виконаної ним роботи у 2019 році та вибрав найбільш значущі знімки герцогів Сассекських.

Першим фото з яскравої колекції став кадр з вересневого туру Меган Маркл і принца Гаррі Південною Африкою. На ньому герцогиня Сассекська з посмішкою на обличчі танцює з мешканкою міста Кейптаун.

“Це дуже незвичайне фото для члена королівської сім’ї, тому що Меган дала волю своїм емоціям, вона танцює з місцевими жителями і насолоджується моментом”, – пояснив фотограф.

Наступним він обрав ніжний знімок пари, зроблений під час поїздки в Марокко.

“Я сфотографував їх в горах Атласу, коли вони спостерігали за грою футбол місцевих школярів. Тоді ще вагітна Меган інстинктивно пригорнулася до Гаррі, поклавши голову йому на плече, а він посміхається, дивлячись на неї. Знімок був зроблений всього лиш за декілька місяців до народження Арчі і демонструє цілковиту ідилію між подружжям”, – розповів Самір.

Третім найвдалішим кадром на думку Саміра є момент, спійманий на щорічному військовому параді на честь для народження королеви Єлизавети II. Це був перший публічний вихід пари після появи на світ їх первістка.

“Публіка була в захваті, коли побачила герцогів Сассекських. Меган і Гаррі виглядали дуже гордими і щасливими. Знімок вийшов вдалим, тому що молоді батьки дивляться в мою сторону”, – прокоментував королівський фотограф.

Фото: instagram.com/samhussein1

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар