Солістка гурту KAZKA показала, як виглядала у дитинстві: фото

Uncategorized

Співачка Олександра Заріцька, яка очолює популярний гурт KAZKA, вирішила поділитись із прихильниками особливим знімком. Артистка показала архівний кадр, зроблений її батьками у дитинстві.

Наразі Олександра Заріцька – одна з популярних вокалісток, яку знає чи не кожен вітчизняний меломан. У мережі артистка активно веде блог, в якому залюбки постає у купальниках чи сценічних вбраннях. Однак 20 листопада солістка гурту KAZKA опублікувала чарівне дитяче фото, яке замилувало її прихильників.

“Я завжди була бандиткою. З дитинства протестувала проти правил, шкільної форми, домашніх обов’язків… Чи просто так. Мій головний бунт був проти думки дорослих, що я не стану артисткою (адже в нас не було потрібних зв’язків, у мене – фігури, а у світу – часу, щоб звернути на мене увагу). Причини, насправді, не так важливі”, – поділилась Олександра Заріцька.

Допис вона символічно розмістила у 30-ту річницю підписання Конвенції ООН про права дитини. Олександра Заріцька наголосила, що мріє, аби кожну дитину вчасно підтримали рідні.

“Я мрію, щоб кожен дорослий сказав своїй дитині, сестрі, брату чи учню: “Ти можеш стати ким завгодно! Все, що потрібно – працювати та йти до своєї мрії”. У мене ж вийшло”, – додала співачка.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар