Ілона Гвоздьова розкритикувала Володимира Остапчука за програш на “Танцях з зірками”

0

За крок до фіналу “Танців з зірками 2019” шоу покинули одні з фаворитів – Володимир Остапчук та Ілона Гвоздьова. Відтак вперше за історію проекту в останньому випуску постануть тільки зіркові учасниці зі своїми партнерами.

Днями Ілона Гвоздьова прокоментувала свою поразку та назвала її причину. У коментарі “Фактам” танцівниця заявила, що її партнер в один момент забув, що повинен працювати в команді. Відтак Володимир Остапчук, за словами Ілони Гвоздьової, повпливав на результати голосування, не показуючи справжні емоції в постановках.

“Не хочу його образити, але, по-моєму, в якийсь момент Володимир Остапчук захотів кубок настільки сильно, що забув: це шоу – командний проект, в якому дуже важлива робота в парі. Володю, мабуть, затопило загальне захоплення, велика кількість прихильниць навколо, і він почав думати, що і сам може доводити свою майстерність на танцювальному майданчику”, – заявила Ілона Гвоздьова.

Самомилування Володимира Остапчука в шоу зіграло проти нього. В цьому переконана його партнерка по “Танцях з зірками 2019”. Саме прагнення отримати головний кубок, а не насолоджування участю в шоу було однією з причин фіаско.

“Думаю, це зіграло не останню роль у вирішенні глядачів, за кого голосувати. Хоча, я погоджуся з думкою, що він був гідний фіналу з точки зору технічних даних. Просто його трохи занесло на хвилі успіху. Вова занадто рано почав думати про перемогу, і глядач це відчув, вирішивши, що йому пора йти”,– додала вона.

Окрім цього, Ілона Гвоздьова зізналась, що з усіма партнерами по “Танцях з зірками” має дружні стосунки. Як з Ігорем Ласточкіним, так і з Юрієм Ткачем вона активно спілкується. Водночас із Володимиром Остапчуком дружніх стосунків не склалось.

“З Вовою у нас, на жаль, стосунки не склалися. Його любов до себе була найсильнішою. Він намагався, все виконував, але думав лише про себе, що й завадило йому дійти до фіналу. Я багато разів говорила про те, що танцювати треба в парі, але Вова мене не слухав. Він виходив на паркет, і емоції його буквально переповнювали”, – зазначила танцівниця.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

seventeen + three =