Тіна Кароль презентувала чуттєвий кліп на пісню “Иди на жизнь”: відео

Шоу-бізнес

Поп-діва українського шоу-бізнесу Тіна Кароль презентувала довгоочікуваний кліп на трек “Иди на жизнь”. Вихід ролика був анонсованим, відтак тисячі її прихильників стежили за ютуб-каналом, щоб одними з перших переглянути відео.

Як відомо, композиція Тіни Кароль “Иди на жизнь” стала однією з найуспішніших. Вперше трек зазвучав наприкінці жовтня 2019 року та одразу ж отримав шалену популярність у мережі. Сама Тіна Кароль зазначила, що новий хіт став її справжнім маніфестом. У пісні вона наче звертається до меломанів із закликом повернути віру в себе та без вагань йти до мети.

“Усередині кожного з нас є маленька дитина, голос якої потрібно і важливо чути упродовж усього життя. Хто ж пророкує нам долю? Ніхто, доля всередині нас! Ми самі собі компас і путівник, потрібно тільки правильно і щиро робити свій вибір по життю! Нехай моя пісня допоможе зазирнути в свою душу і почути голос своєї внутрішньої дитини. Довіртеся йому, він підкаже правильний шлях. Ідіть на життя сміливо!” – закликала Тіна Кароль.

Ці слова і стали основою для кліпу. У ролику Тіна Кароль постала у білосніжній мереживній сукні та з маленькою дівчинкою. Так поп-діва символічно показала себе і ту дитину, яка завжди живе у її серці. Артистка прагне дослухатись до голосу дівчинки, що буквально зобразила режисерка Анна Пагава.

Дивіться чуттєвий кліп до пісні Тіни Кароль “Иди на жизнь”: відео

Сам кліп знімали у Лос-Анджелесі, відтак глядачі побачать не тільки ефектні образи поп-діви, але й неперевершені краєвиди.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар