Вперше! Едгар Камінський назвав причину розлучення зі Славою з “НеАнгелів”

Шоу-бізнес

Пластичний хірург упевнений, що шлюб повинен будуватися на довірі

На початку літа публіку шокувала новина про те, що Слава Камінська розлучається з чоловіком. Раніше екс-подружжя не називало причину розставання, однак у єдиному реєстрі судових справ було сказано, що “свої позовні вимоги Едгар мотивував тим, що сімейне життя з відповідачем не склалося”.

А нещодавно Едгар Камінський дав інтерв’ю в рубриці “Кава з перцем” програми “Зірковий шлях” на телеканалі “Україна”, в ході якого назвав справжню причину розлучення зі Славою. За словами пластичного хірурга, екс-дружина постійно його ревнувала.

“Це одна з основних причин, таких базових. Ніхто тарілками в мене не кидав, але, дивіться, я так скажу вам, у мене дуже складна професія, я оперую людей, і мені потрібно бути максимально сконцентрованим і максимально спокійним. Тобто під час операцій не повинен думати про те, що зараз буде вдома, або перед операцією мені дзвонять і щось намагаються сказати. Це хірургічна професія, і це потрібно цінувати і розуміти, а в певний момент, в житті було багато моментів, коли я розумів, що це важко, тому що складності вдома, а потім ще складна операція. Неможливо відокремити одне від іншого. Якщо люди живуть один з одним, то має бути довіра, це най-найголовніше, якщо її немає – не варто жити разом”, – заявив Камінський.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар