Олена Зеленська розповіла, за що сварить чоловіка-президента

Леді

Відверті зізнання першої леді.

Нещодавно перша леді України Олена Зеленська з’явилася на обкладинці модного глянцю Vogue і дала відверте інтерв’ю виданню. А вже днями поділилася подробицями особистого життя із журналістами ТСН. Олена розповіла більше про свої стосунки з чоловіком, а також відкрила завісу домашніх буднів.

Перша леді зізналася, що не зважаючи на зайнятість, не перестає бути просто мамою і дружиною. Вона навіть продовжує писати сценарії для студії «Квартал 95».

“Як усі люди, готую дітям сніданок — омлет, вівсянку, сирники. Намагаюся встигати все. Нам інколи допомагає бабуся та няня. Дякую, що вони в мене є”, – розповіла жінка.

Олена Зеленська запевняє, що в неї вдома нічого не змінилося. Вона навіть може інколи насварити чоловіка:

“Щодо заяв не можу докоряти. Та й загалом вдома намагаємося не обговорювати політичних питань. Однак якщо мені захочеться, можу його посварити [усміхається]. Мені цього ніхто не забороняє. Краще цього не робити, потім у нього поганий настрій”, – сказала Олена.

Перша леді також розповіла, що хотіла би частіше бувати вдома. Через обов’язки дружини президента у неї більше немає багато вільного часу, який можна присвятити родині.

“Як у мами, як у дружини в мене є питання, які я повинна вирішувати в колі своєї сім’ї. І коли протягом тижня не знаходиться на це часу, доводиться витрачати вихідні. Це елементарні речі: заплатити за квартиру, купити дитині новий одяг, запланувати відпустку, сходити на манікюр…”, — поділилася Олена.

Фото: Vogue UA, Paul Bellaart

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар