Лідер “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ” запропонував метод боротьби з артистами, які виступають в Росії

Шоу-бізнес

Співак зізнався, що виходив під Верховну Раду на підтримку квот

Лідер популярного гурту “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ” Сергій Танчинець в ексклюзивному інтерв’ю Сегодня.Lifestyle назвав шляхи боротьби з українськими артистами, які гастролюють в Росії. Співак зазначив, що впроваджувати штрафи в нашій країні – занадто жорстоко, але в будь-якому випадку необхідно створити некомфортні фінансові умови для тих, хто їздить виступати в Росію.

“Процес повинен бути більш цивілізованим. Може, навіть не впровадити штрафи, а створити некомфортні умови ведення бізнесу тим людям, які їздять в Росію з концертами. Це, мені здається, нормальна і цивілізована практика. Навіть якщо ти йдеш проти своєї держави ментально і підтримуєш людей, які забрали життя більше 13 тисяч українців, і тобі всередині від цього не боляче, тобі повинно бути тут фінансового некомфортно”, – розповідає Сергій.

Також музикант зазначив, що радий впровадженню квот. Адже, на його думку, у багатьох українських артистів з’явилася можливість бути почутим, наприклад, на тому ж радіо.

“Це ідеально, я вважаю (впровадження квот). Я сам виходив під Верховну Раду з тими музикантами, які співали депутатам в той день, коли приймався закон. Закон був прийнятий і навіть запрацював! Ротація наших пісень на радіостанціях збільшилася в рамках нового закону. Але в даному випадку справа полягає не тільки в квотах, а й в нашому підході – підвищення якості музики, потрапляння прямо в серце слухачів і потреба людей саме в таких піснях. Все склалося в єдиний пазл”, – поділився співак.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар