“Татова копія”: Санта Дімопулос зачарувала мережу знімком 11-річного сина-красеня

Uncategorized

Аристка зворушливо звернулася до сина

Санта Дімопулос – щаслива мама двох діток: 11-річного сина Даніеля і дівчинки Софії, яка з’явилася на світ у вересні в одній з клінік Монако. Екс- “ВІА Гра” зізнається, що не проти стати багатодітною мамою і навіть не виключає можливість усиновити дитину. А поки вона насолоджується материнством і ділитися своїми враженнями з підписниками в Instagram. Якщо обличчя донечки артистка поки не показує широкій публіці, то сином пишається і часто публікує його знімки на своїй сторінці.

Так, на свіжому фото змужнілий Даніель в джинсовому комбінезоні і теплому в’язаному светрі винного відтінку дивиться прямо в об’єктив фотографа. Хлопчик підпер голову рукою і трохи розтягнув губи в усмішці.

“Мій син. Моя гордість, моя любов, моя душа. В тобі стільки доброти, мудрості і гумору! Дякую Богу за тебе!” – залишила вона зворушливе послання для хлопчика.

У коментарях під фото прихильники Санти не змогли визначитися, на кого більше схожий хлопчик – на маму чи тата (шоумена Андрія Джеджулу), але зійшлися на думці, що він росте справжнім красенем. “Красень! Такий дорослий”, “Який гарний хлопчик! Як схожий на маму!”, “Татова копія! Дай Бог йому щасливої долі”, “Чарівний маленький чоловік”, – написали фани під фото.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар