Живу на два континенти: Настя Каменських зізналася, завдяки чому вдруге стала “Співачкою року”

Шоу-бізнес

Дружина Олексія Потапенко вже другий рік поспіль стає “Співачкою року” за версією M1 Music Awards

Настя Каменських, яка першою серед українських артистів вийшла на міжнародний рівень і підкорила Латинську Америку, другий рік поспіль визнана “Співачкою року” за версією головної музичної премії країни M1 Music Awards. Крім того, співачка також отримала статуетку в номінації “Червона рута” спільно з радіостанцією “Русское радио Україна”.

“Я безмежно вдячна своїй великій NKfamily, мої команді NICE2CU та кожному слухачеві, адже це наша спільна перемога. Ми разом отримали цю нагороду тут, ми разом підкорили Латинську Америку та радіочарти не лише в Україні, а у США, Канаді та Мексиці. І в нас ще багато попереду”, – емоційно прокоментувала перемогу співачка.

Церемонію нагородження M1 Music Awards NK відкрила грандіозним і видовищним перфомансом “Elefante” із непередбачуваним фіналом – оркестровою версією пісні “Обіцяю” трьома мовами. На сцені одна за одною оживали локації з кліпу “Elefante”, а артистка за виступ змінила кілька образів. Любов до себе справжнього – сучасна тенденція, а своєю масштабною феєрією NK, дівчина-космополіт, яка об’єднує культури, спонукає кожного шанувати розмаїття світу та любити себе таким, який ти є.

“Різнобарв’я світу мене захоплює. Я знайома з багатьма культурами, адже народилась в Україні, росла в Італії, багато гастролювала і зараз живу фактично на два континенти. І тепер я переконана, що зберегти це розмаїття можна лише любов’ю до самого себе. Обіцяйте бути неповторними та любити себе”, – додала NK.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар