Ідеальна: 49-річна Наомі Кемпбел вразила розкішною фігурою в прозорій сукні

Мода

49-річна супермодель Наомі Кемпбелл викликала неабиякий фурор під час свого нового виходу в світ. Британська зірка отримала престижну нагороду за своє почуття стилю.

Днями в Лондоні пройшла щорічна церемонія The Fashion Awards, на якій вшановують знаменитостей, які змогли залишити важливий слід в модній індустрії. Найяскравішою зіркою урочистого заходу стала супермодель Наомі Кемпбелл.

Красуня з’явилася на червоній доріжці в спокусливій сукні незвичайного крою від бренду Alexander McQueen. Прозорі вставки і спідниця з розрізом підкреслили ідеальну фігуру 49-річної моделі, яка “забула” одягнути бюстгальтер. Наомі доповнила пікантний та стильний образ дорогими прикрасами з діамантами – великими сережками, браслетом і кільцями.

У фіналі церемонії британській супермоделі вручили почесну нагороду – “Ікона стилю”. Отримуючи відзнаку, Наомі ледве стримувала сльози. Зірка зазначила, що дуже зворушена визнанням колег і ніколи не сприймала свій успіх як даність.

“Колись я була чи не єдиною чорношкірою моделлю в цій індустрії. Мені завжди хотілося прокласти дорогу для майбутніх поколінь. Показати молодим, що все можливо, а колір шкіри і раса не мають значення. Дякую за цей вагомий титул! “- сказала супермодель.

Фото: REX

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар