Рок-зірка: Тіна Кароль в блискучих легінсах і червоній блузі здивувала несподіваним образом

Шоу-бізнес

Тіна з’явилася перед камерами в зухвалому образі

Тіна Кароль не перестає дивувати шанувальників різноманіттям своїх “проявів”. Під час прямих ефірів шоу Танці з зірками 2019 українська виконавиця кожен вечір блищала в розкішних вечірніх сукнях, демонструючи всі переваги її фігури. Тепер же Кароль вирішила показати свій характер” з іншого боку.

Так, днями Тіна випустила унікальну аудіокнигу під назвою “Різдвяна історія”. Відзначається, що AppleMusic вперше в Україні випустив формат аудіокниги! Книгу Кароль озвучила разом з голосом каналу “1+1” Сергієм Могилівським. Складається вона з дев’яти розділів, у яких співачка розповідає про Різдво в доступній для дітей формі, виконує колядки та щедрівки.

“В Україні формат дитячої аудіокниги відсутній. У той же час за кордоном він популярніший музики і відмінно працює в освітніх цілях. Наприклад, аудіокнигами, які видають у школі, мій син Веніамін по дорозі додому закріплює пройдений за день матеріал. Він надихнув мене на такий запис книжки для українських дітей і школярів, впевнена, він теж буде з задоволенням слухати “Різдвяну історію”. У якомусь сенсі, я зробила її заради нього, щоб не забував рідну мову, поки знаходиться в Англії. Впевнена, ця книга сподобається багатьом діткам в Україні, адже вона розповідає про боротьбу добра і зла, про те, що в цьому житті є протиріччя, непорозуміння, але ніколи не можна здаватися, і завжди йти до своєї мети”, – каже Тіна Кароль.

Для презентації аудіокниги Кароль вибрала “роковий” образ в чорно-червоних тонах – безпрограшна класика. Так, перед камерами Тіна блищала в обтягуючих чорних легінсах з лаковим блиском. Довершує образ червона блуза без рукавів, з рюшами. На ногах – чорні черевики на білій шнурівці.

Фото: прес-служба

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар