Володимир Зеленський нагородив Сергія Притулу орденом “За заслуги” III ступеня

Шоу-бізнес

Відомий ведучий багато років займається волонтерством

Президент України Володимир Зеленський нагородив ведучого Сергія Притулу орденом “За заслуги” III ступеня. З нагоди Міжнародного дня волонтера нагороду від глави держави також отримав фронтмен групи “Антитіла” Тарас Тополя, повідомляють на сайті президента.

Нагадаємо, що День волонтера в Україні відзначили 5 грудня. Згідно з указом № 889/2019, який був опублікований на офіційному сайті президента України, Сергія Притулу нагородили “за громадянську мужність, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, зміцнення обороноздатності та безпеки Української держави, активну благодійну і гуманістичну діяльність”.

Ведучий і шоумен Сергій Притула вже багато років займається благодійною діяльністю, але публічно зізнався в цьому не відразу. З 2014 року він регулярно допомагає українським захисникам.

“Я дуже радий, що останні років 12 займаюся в тій чи іншій формі благодійністю. Коли займався дитячим будинком, ніде про це не афішував. Тоді суспільство це сприймало з відторгненням. Вважали, що якийсь чувак з телевізора просто піариться на дітях. Тому я про це ніколи не згадував”, – говорить Сергій.

Фото: Facebook

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар