“Пазл склався”: Анна Різатдінова прокоментувала стосунки з Олександром Прохоровим

Шоу-бізнес

Між партнерами виник тісний зв’язок, який неможливо не помітити

Вибуховий сезон “Танців з зірками” завершився декілька тижнів тому, а срібні призери Анна Різатдінова та Олександр Прохоров не припиняють спілкуватись. Зірки продовжують танцювальні заняття й навіть з’являються разом на світських заходах. Тож прихильники давно охрестили їх справжньою романтичною парою.

Та в нещодавньому інтерв’ю для “Української правди” гімнастка зізналася, що насправді зараз поєднує її з Олександром. Анна розповіла, що вони чимало пережили разом і дуже пасують одне одному за характерами. “Три місяці ми провели пліч-о-пліч, навіть тренувалися вночі. На паркеті ми були одним цілим, підтримували одне одного. Пазл склався”.

Анна додала, що Олександру довелося чимало натерпітися під час їхніх тренувань. “У мене не янгольський характер. Але він знаходив ключики”, – заінтригувала зірка.

За словами гімнастки, після всього їхні стосунки нагадують радше зв’язок між братом і сестрою. “Про стосунки чи кохання говорити поки що зарано. Саша чудова людина, мені неймовірно пощастило з партнером.”

Фото: прес-служба каналу “1+1”

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар