“Між ними знову хімія”: Дженніфер Еністон повернулася до колишнього чоловіка

Шоу-бізнес

50-річна Дженніфер Еністон та 48-річний Джастін Теру знову разом

Відома голлівудська актриса Дженніфер Еністон і 48-річний американський сценарист та актор Джастін Теру оформили свої стосунки у 2015 році, однак їх шлюб виявився недовговічним: знаменитості розлучилися в 2017 році. Але останнім часом колишніх закоханих часто бачать разом, і на це є причина.

Джастін та Дженніфер продовжують тісно спілкуватися і регулярно проводять час разом. Так, сценарист був одним з перших, хто привітав акторку зі створенням особистої сторінки в соціальній мережі Instagram. У розмові з журналістами Джастін зізнався, що в Еністон його захоплює її почуття гумору і любов до життя.

За словами близьких друзів пари, вони знову разом. Актори вирішили дати своїм стосункам другий шанс.

“За два роки з моменту їх розлучення вони все одно багато часу знаходяться один з одним. Очевидно, що між ними збереглася хімія. Нехай у них немає спільних дітей, але вони продовжують доглядати за собаками, які з’явилися у них, коли вони були одружені. Ця спільна опіка над вихованцями теж не давала їм можливості припинити спілкування”, – повідомило джерело.

Близькі друзі Дженніфер уточнили, що остаточно стосунки зірок повернулися в романтичне русло під час недавнього спільного святкування Дня подяки.

“Вони весь вечір не відходили одне від одного і не приховували ніжних почуттів – охоче фліртували і намагалися залишитися наодинці. Ми дуже за них раді”, – поділилися вони в бесіді з New Idea.

Фото: REX

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар