Оля Полякова, Олег Винник і Злата Огнєвіч розповіли про гадання на Андрія

Шоу-бізнес

Яка містична подія відбулася з Олегом Винником? І яка співачка називає ворожок не інакше, як аферистками?

13 грудня святкують День Андрія Первозванного. Незважаючи на те, що це велике християнське свято, в народі вірять, що в ніч на Андрія можна дізнатися про своє майбутнє. На знімальному майданчику новорічного шоу “Привіт, 20-ті!”, яке телеканал “Україна” покаже 31 грудня о 20:00, популярні артисти зізналися, чи вірять вони у ворожіння.

За словами Злати Огнєвіч, колись разом з подружками вони намагалися передбачити долю. Чи збулося щось в результаті – артистка не пам’ятає, але сам процес був цікавим.

“Ми з дівчатками, як і всі, гадали, не перевіряла, чи збулося щось у них… Але пам’ятаю, як ми капали віск у воду і читали, які там фігурки з’являються, – говорить співачка. – Ще малювали квадратики якісь на дзеркалах і вдивлялися туди, щоб щось цікаве побачити. Не пам’ятаю, чи збулося щось, але сам процес цікавий був”.

Вважається, що в ніч на Андрія повинні ворожити тільки жінки. Олег Винник зізнається – сам він такими речами ніколи не займався, проте був у його житті випадок, коли сталося щось дивне.

“Звичайно, дівчатка в селі щось ворожили і, пам’ятаю, був випадок, що впала стеля. Ми сиділи в якомусь приміщенні, не в будинку, і коли обвалилася стеля, розбіглися, як миші. Тому я кажу – не потрібно займатися цими речами”, – зазначив Олег Винник.

Оля Полякова, хоч і називає себе Королевою ночі, не тільки сама не ворожить, а й недолюблює ворожок. Артистка переконана – ми творимо майбутнє власними зусиллями.

“Я взагалі не люблю ворожіння, думаю, що людина сама творить свою долю. Коли тобі щось нагадали, воно над тобою висить, і ти своє життя підлаштовуєш під цю вигадану-наворожену долю якоюсь дурною аферисткою. Я тільки так називаю цих ворожок. Не треба собі нічого гадати, просто придумайте своє майбутнє і робіть все для того, щоб воно склалося”, – розповіла Оля Полякова.

Фото: прес-служба телеканалу “Україна”, facebook.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар