Лікарі розповіли, які небезпечні для здоров’я наслідки має перевтома на роботі

Здоров'я

Спеціалісти з’ясували, чим небезпечна перевтома на роботі

Люди, які постійно відчувають перевтому на роботі, більш схильні до ризику розвитку захворювань органів зору, серцево-судинної та ендокринної систем. Про це йдеться в новому дослідженні, проведеному експертами Північно-Західного наукового центру гігієни та громадського здоров’я.

За даними фахівців, ризику погіршення здоров’я піддаються близько 50% жінок і 30% чоловіків. Йдеться про людей, які відчувають втому на роботі більше 24 годин на тиждень.

За інформацією експертів, у 67% жінок і 57% чоловіків з числа таких працівників висока ймовірність розвитку захворювань органів зору. 56% жінок і 40% чоловіків схильні до ризиків розвитку захворювань ендокринної системи. Недуги серцево-судинної системи можуть загрожувати 30% жінок і 29% чоловіків з числа співробітників, що зазнають перевтома.

Також вчені з’ясували, що співробітники з показником “сильної” втоми (3% від усіх чоловіків і 5% від всіх жінок) хворіють частіше – в середньому (з втратою працездатності) 24,9 дня в році. Всього в дослідженні взяли участь 1,7 тисячі чоловік. Серед них: лікарі, медсестри, вчителі та офісні працівники.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар