“Знову і знову зраджує”: екс-дружина Володимира Остапчука натякнула на причину розлучення

Uncategorized

Олена Войченко емоційно відповіла на пост екс-чоловіка

Колишня дружина українського ведучого Володимира Остапчука натякнула на причину розлучення. Відзначимо, що з Оленою Войченко він прожив у шлюбі 12 років.

Спершу на своїй сторінці в Instagram Володимир опублікував пост, в якому поділився поглядами про вірне оточення. Ведучий зазначив, що часом треба уважніше придивитися до тих людей, які поруч.

“Іноді ти мусиш побігти, щоб побачити, хто побіжить за тобою. Іноді ти мусиш говорити м’якше, щоб побачити, хто насправді прислухається до тебе. Іноді ти мусиш зробити крок назад, щоб побачити, хто ще залишається на твоєму боці. Іноді ти мусиш робити неправильні рішення, щоб подивитися, хто з тобою, коли все руйнується”, – написав Володимир Остапчук.

На таке емоційне висловлювання прореагувала його колишня дружина. Олена в коментарі під постом колишнього чоловіка натякнула на причину розлучення.

“Іноді ти біжиш за кимось щоразу, коли він біжить. Іноді ти прислухаєшся, щоразу, коли він мовчить. Іноді ти стоїш на боці зрадника щоразу, коли він знову і знову зраджує, іноді ти вибачаєш неправильні рішення і щоразу відбудовуєш те, що зруйнував. Іноді ти стоїш на його боці настільки довго, що стаєш не просто порожнім місцем, а перепоною… Іноді він нічого не бачить, крім “Я”, – написала колишня дружина телеведучого, пізніше видаливши коментар.

Не змогла стримати своїх емоцій партнерка по танцях Володимира Остапчука Ілона Гвоздьова, яка також залишила свій коментар. Відзначимо, що відразу після проєкту “Танці з зірками” вона дала скандальне інтерв’ю, в якому заявила про егоїзм телеведучого.

“Іноді, а точніше завжди, потрібно залишатися людиною, бути чесним і простішим, і тоді, можливо, за тобою будуть бігти, прислухатися до тебе, стояти на твоєму боці і, в підсумку, стояти на твоєму боці, коли про тебе всі забудуть”, – написала танцівниця.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар