Дієтологи розповіли, як швидко скинути зайву вагу

Здоров'я

Експерти заявили, що знайшли раніше невідомий спосіб схуднути

Вживання продуктів з високим вмістом калію є одним з маловідомих способів зниження ваги. Про це заявили науковці з Ізраїлю після проведеного нещодавно дослідження.

Відомо, що в експерименті взяли участь 68 осіб, середній вік яких становив 51 рік. Кілька десятків добровольців збільшили на 25% кількість багатої калієм їжі в раціоні і змогли помітно скинути зайву вагу. У той же час менш видатні результати продемонструвала інша частина учасників експерименту, яка збільшила вміст продуктів з калієм в раціоні тільки на 3%, передає Health News.

“Це перше дослідження, яке показує прямий зв’язок між споживанням калію і втратою ваги”, – пояснили вчені, зазначивши, що вони планують продовжити роботу в цьому напрямку.

Калій є одним з важливих для організму мінералів. Зокрема він допомагає в підтримці водного і рН-балансу і грає важливу роль в синтезі білка та глікогену. Експерти кажуть, що простий спосіб збільшити рівень елемента в організмі – вживати в їжу такі продукти, як авокадо, банани, огірки, горох, абрикоси, дині, картоплю, шпинат.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар