Мама Аліни Гросу неймовірно схожа на Ірину Білик: фотофакт

Uncategorized

Українська співачка привітала найближчу людину з днем народження

Популярна співачка Аліна Гросу поділилася спільним фото зі своєю матір’ю Ганною. Відзначимо, що шанувальники зійшлися на думці – мама зірки як дві краплі води схожа на хресну артистки, українську співачку Ірину Білик.

Під опублікованим кадром Аліна Гросу зворушливо привітала маму з днем народження, подякувала її за любов і турботу, а також побажала “бути щасливою по-справжньому”.

“Сьогодні день народження у моєї найближчої, рідної, самої доброї і самої цілеспрямованої в світі людини – моєї улюбленої, милої матусі !!! Дякую Богу, що саме ти моя мама, я хочу, щоб ти була завжди-завжди щаслива по-справжньому, я хочу, щоб ти завжди відчувала, що ти мені, нашій родині, та всьому оточенню шалено потрібна… Ти – кохана, ти – шанована, ти – приклад для наслідування і ти сама ідеальна, справжня мама, втілення турботи, строгості і справедливості… Шалено люблю!!! Здоров’я тобі, душевного спокою та якомога більше терпіння і сил, нехай все навколо тебе виключно радує, надихає і ми з братами колись станемо справжньою гордістю для тебе і тата!” – зворушливо написала співачка.

Фото: instagram.com/alina_grosu

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар