Олена Зеленська прикрасила новорічну ялинку: ефектне фото першої леді

Леді

Перша леді України Олена Зеленська підготувала для соціально незахищених дітей різдвяний сюрприз. Напередодні Дня святого Миколая вона прикрасила одну з кімнат Будинку з химерами новорічним декором.

Відповідні знімки з’явились на офіційному сайті Адміністрації Президента. На святковому фото видно, як Олена Зеленська завершує декорувати приміщення до приходу дітей. Перша леді зізналась, що хотіла створити відчуття казки для тих, хто давно міг його не мати.

“Діти, позбавлені батьківської опіки, вихованці дитячих будинків та інтернатів, діти загиблих військовослужбовців та діти з особливими потребами. Діти, дитинство яких, на жаль, не є безтурботним і безхмарним. Саме їм ми хотіли подарувати маленьке диво та створили для них цей благодійний проєкт”, – зазначила Олена Зеленська.

Цікаво, що Дім з химерами на новорічні свята назвали “Дім таємничого М…” Очікується, що його відвідають понад тисяча дітей віком від 7 до 12 років. Учасникам свята запропонують не тільки оглянути новорічні кімнати, але й взяти участь в детективному дійстві. Діти будуть подорожувати кімнатами Дому з химерами, виконувати квест-завдання, розв’язувати головоломки та розкривати таємницю “М”. Постановником виступила відома режисерка Олена Коляденко.

Фото: Пресслужба

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар