Катерина Кухар вперше показала свою молодшу дочку: фото - MusicUkraine

Катерина Кухар вперше показала свою молодшу дочку: фото

Шоу-бізнес

Прима-балерина Національної опери досить рідко афішує своє приватне життя. Її молодша донька не звикла до публічності та була всіляко відсторонена від зайвих очей. Проте у день Святого Миколая Катерина Кухар вирішила вперше познайомити своїх шанувальників із Настею.

На офіційній сторінці Катерини Кухар в Instagram вчора, 19 грудня, з’явилася нова світлина, яка спровокувала справжній резонанс в мережі. Балерина часто знімається у вишуканих зйомках разом зі своїм чоловіком Олександром Стояновим, у той час як не всі діти зірки звикли до світла софітів та спалахів камер.

Напередодні новорічних свят 37-річна матуся вирішила з розмахом провести дебютне знайомство широкої аудиторії зі своєю молодшою донькою. Крихітка разом з мамою позувала для обкладинки грудневого номеру журналу “Отдохни”. Зірка зізналася, що дівчинка з нетерпінням чекала на свою першу публічну появу і ретельно готувалася до неї. Маленька Настя схожа зі своєю мамою, як дві краплі води.

“Знайомтеся, це Настя! Якби ви бачили, як ця маленька принцеса готувалася до зйомки, підбирала вбрання, як світилися від щастя її очі. Вона всім сусідам розповіла, що у неї буде фотосесія і те, що її нарешті покажуть”, – розповіла Катерина Кухар.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen − 11 =