Єдина дочка Кузьми Скрябіна вийшла заміж: фото з весілля

Шоу-бізнес

Донька Кузьми Скрябіна Марія-Барбара, яку батько мило називав Басею, стала дружиною. Про це розповів український співак DZIDZIO, який побував на весіллі.

22-річна Марія-Барбара Кузьменко, дочка відомого українського музиканта Кузьми Скрябіна, який загинув у ДТП кілька років тому, стала нареченою. Про таку світлу подію розповів співак DZIDZIO (Михайло Хома) у своєму профілі в соцмережі Instagram. Він поділився фото з молодятами та привітав новоспечену родину.

“Друзі, я сьогодні прийшов привітати з Днем весілля двох прекрасних молодих людей: Барбару та Віктора! Бася – єдина дочка Кузьми, а він сьогодні разом з нами тішиться, святкує та радіє за свою дитину, за таку гарну нову сім‘ю, за всі ті роки, які вони мають прожити в коханні, щасті та багатстві. Многая літа молодій парі!”, – написав він, закликавши своїх шанувальників також долучитись до вітань у коментарях.

Також до свята долучилась і Катя Осадча, яка підготувала ексклюзив у “Світському житті”:

Відзначимо, що про Марію-Барбару Кузьменко відомо не так багато: вона народилась у 1997 році в шлюбі Скрябіна та Світлани Бабійчук. А оригінальне ім’я отримала на часть відомої акторки Барбари Брильської. Зараз дівчина мешкає та навчається у Києві у Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця, а також не надто афішує своє життя.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар