“За доброю традицією”: MONATIK зізнався, як зустріне Новий рік 2020

Шоу-бізнес

Популярний співак поділився своїми новинами і розповів, як планує відзначати Новий рік.

У новорічну ніч, 31 грудня, глядачі каналу “Україна” зможуть подивитися концерт-нагородження головних хітів року “Музична платформа”, на якому запалять популярні українські артисти, зокрема, MONATIK.

В ексклюзивному інтерв’ю журналістам каналу “Україна” артист зізнався, що цей рік став для нього особливим, адже влітку 2019-го відбувся перший сольний концерт MONATIK на НСК “Олімпійський”:

“Це був крутий і надзвичайний рік, адже ми досягли пункту, до якого дуже довго рухалися, це була мрія, перетворена на мету, і це мета, яка здійснилася. Ми це запам’ятаємо на все життя! В артистичному плані для мене це найбільш інтенсивний рік!”

Незважаючи на те, що артист досягнув своєї мети, отримав багато нагород, зокрема, і на “Музичній платформі”, він не збирається зупинятися та робити перерву на відпочинок.

“Новий рік я проведу на сцені, за доброю артистичною традицією. Цей день я, як правило, святкую з командою артистів, з якими маю честь працювати на одній сцені. Але родина завжди – в душі та на зв’язку”, – розповів MONATIK.

Втім, за словами артиста, за першої ж нагоди він планує провести час із дружиною Іриною та дітьми:

“Моя родина нормально ставиться до того, що я в цей день працюю. Ми зазвичай потім “відриваємося”, як слід! Поїдемо за кордон і просто відірвемося від навколишнього світу, щоб насолодитися спілкуванням”, – поділився артист за лаштунками новорічного концерту “Музична платформа”, який канал “Україна” покаже 31 грудня опівночі.

Фото: ТК “Україна”

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар