Pianoboy презентував курйозний кліп про святкування Нового року: відео

0

Сольний проєкт Дмитра Шурова Pianoboy випустив новорічний відеокліп на пісню “Якщо хочеш Новий рік”, у якому знято сімейні сварки та примирення.

Так, у сюжеті кліпу показано історію родини, яка готується до святкування Нового року. В один момент у мами випадково падає миска з салатом і у неї починається конфлікт з свекрухою, до якого згодом приєднується вся сім’я. Справа доходить ледь не до бійки, прикрашена ялинка падає в кімнаті, а діти їдять салат з підлоги.

Саме таку метушню, яка припиняється з приходом у квартиру Санта-Клауса, показано у новому відео на пісню “Якщо хочеш Новий рік”. Кліп був опублікований 20 грудня на офіційному ютуб-каналі Pianoboy. Відеоробота сподобалася багатьом шанувальникам за комічний сюжет.

“Головне швидко помиритися і обіймати рідну людину”, “У нас в сім’ї майже кожне свято так минає, люблю їх дуже”, “Оці сповільнені кадри змусили мене сміятися. Чомусь на початку не думала, що буде так комічно”, “У Сальвадора Далі літали коти, а тут собака”, – пишуть користувачі у мережі.

Pianoboy – “Якщо хочеш Новий рік”: дивіться відеокліп

Фото: instagram.com

Залишити коментар

Your email address will not be published.

14 − 6 =