Екс-наречена Віталія Козловського розповіла шокуючу правду про їхні стосунки

Шоу-бізнес

У березні 2017 року Віталій Козловський зробив пропозицію учасниці реаліті-шоу “Холостяк 5” Раміні Есхакзай. Однак незабаром пара розлучилася, не встигнувши дійти до РАГСу. Через два роки Есхакзай назвала справжню причину розриву з Козловським.

Після того, як всі дізналися про те, що Козловський і Есхакзай більше не разом, екс-холостячка заявила, що пішла від коханого, бо не була готова до шлюбу. Напередодні дівчина зізналася, що насправді причиною розриву виявилася зрада.

Виявляється, Віталій Козловський одночасно зустрічався і з Раміною, і зі своїм концертним директором Юлією.

“Так, дійсно, більше року тому я припинила стосунки з Віталієм Козловським через те, що перед весіллям він мені сказав, що у нього стосунки з його директором і він закрутив роман їй на зло, коли вони посварилися. І він вирішив не припиняти роман, тому що ми добре разом виглядаємо, преса позитивно реагує, тим паче, вже скоро весілля. Загалом, він вирішив озвучити мені таку інформацію, після чого, звичайно ж, я йому сказала, соррі, але втрьох ми зустрічатися не можемо. І ми розійшлися”, – розповіла Раміна Есхакзай.

Крім того, співак пропонував коханій провести медовий місяць втрьох.

“Мені вистачило того, що він сказав, що в медовий місяць ми полетимо втрьох. Я питаю: “Може ще й номер один знімемо?”, А він: “Хороша ідея! “І я зрозуміла, що не туди я потрапила і що потрібно бігти”, – згадує колишня Козловського.

Фото: Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар