“Завжди потрапляв в точку”: Олег Винник зізнався, чим дивує кохану

Шоу-бізнес

Олег Винник прикрасив новорічну обкладинку “Теленедели”

Напередодні Нового року 2020 ексклюзивно для святкового випуску “Теленедели” Олег Винник привідкрив завісу свого повсякденного життя. Чим радує близьких і як відпочиває, на чому ніколи не економить і якій їжі віддає перевагу? – під час інтерв’ю журналісти розкрили нові сторони особистості артиста.

Про романтику

Для мене важливо дивувати кохану, однак я не шукаю особливих моментів. Деколи можу прокинутися вранці і без роздумів приготувати що-небудь смачне. Навіть “з нічого”, якщо в холодильнику виявиться практично порожньо. Донині завжди потрапляв в точку. Адже коли готуєш не для себе, виходить набагато смачніше.

Про домашню кухню і екзотику

Гастрономічні витребеньки – взагалі не моє. Як правило вони не такі смачні, як красиві. Я люблю просту домашню кухню. Але екзотичні страви, звичайно, пробував – в Таїланді на ринку: жаб, м’ясо крокодила, сарану. Найбільше мені сподобалися білі черв’яки, приготовані у фритюрі з різноманітними спеціями: чилі, часник, лемонграс та ін. А ось крокодил чимось курку нагадав, тільки з ароматом риби.

Про витрати й економію

Я ніколи не економлю на здоров’ї. Іноді можу спонтанно, на емоціях, купити якусь річ, що-небудь з одягу. Але це буває не часто. Не люблю “пилозбірники”. І ніколи не буду довго (деякі це роблять все життя) збирати гроші на щось матеріальне. Це, на мій погляд, в корені неправильно.

Про відпустку і комфорт

Розкіш у відпустці ні до чого. Не розумію людей, які їдуть “із золота в золото”. Чи довго збирають гроші, щоб на відпочинку відчути себе королем. Відпустка – це, в першу чергу, емоції, тобі має бути цікаво. Мені дуже сподобалося в Домінікані в минулому році. Там є все для активного проведення часу: захотів – покатався на баггі, захотів – пішов на серфінг або стрибнув з парашутом. Зрештою, можна вибирати між басейном і океаном. Це набагато краще, ніж просто дорогі вілли. У повсякденному житті, у турах для мене важливий комфорт, але знову-таки – ніякої помпезності. Речі недовговічні. І з часом втрачає свою привабливість. Головне – цивілізованість і самодостатність. Самовиражатися потрібно інакше.

Фото: ТК “Україна”

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар