...

Як зберегти здоров’я кишечника: топ-3 поради від медиків

Здоров'я

Експерти назвали три правила, дотримання яких допоможе оздоровити кишечник.

Стан кишечника прямо пов’язаний з психічним здоров’ям, станом шкіри, травленням і імунною системою людини – наголошують медики. За словами експертів, проблеми з кишечником, які тривають протягом тривалого часу, можуть привести до серйозних захворювань усього організму.

Так, як зазначають лікарі, щоб кишечник був здоровий, необхідно відмовитися від вживання продуктів глибокої обробки і рафінованого цукру. Німецький гастроентеролог і професор Томас Фрілінг розповів, що простий і рафінований цукор може завдати серйозної шкоди слизовій оболонці кишечника. За його словами, варто обмежити вживання випічки, шоколаду та мармеладу.

Крім того, важливо спати близько восьми годин на добу. Якщо організм позбавлений повноцінного сну, то в кишечнику починають накопичуватися токсини. Наслідком цього є втома, загальмованість мислення, проблеми з пам’яттю і запалення.

Лікарі радять вживати ферментовану їжу, яка підвищує в кишечнику рівень корисних бактерій, що стимулюють імунітет. Медики рекомендують додати в свій раціон квашену капусту і кімчі. Банани, фруктове пюре, риба, варена картопля і квашена капуста – продукти, які захищають слизову оболонку кишечника.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 + seventeen =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.