Різниця в 14 років: Катя Осадча нарешті показала двох синів разом (фото)

Uncategorized

Телеведуча показала, як проводить новорічні канікули в колі близьких людей

Катя Осадча та Юрій Горбунов – одна з пар українського шоу-бізнесу, яка дуже трепетно оберігає своє особисте життя. Зоряні телеведучі із задоволенням фотографуються разом, публікуючи десятки селфі і не приховуючи почуттів один до одного. А ось фото дітей – велика рідкість на їх instagram-сторінках. І все ж на честь новорічних свят Катя Осадча вирішила зробити подарунок багатотисячній армії шанувальників.

Незмінна ведуча програми “Світське життя” опублікувала цілий фотоальбом зі своїми дітьми. Знімки з’явилися в розділі сторіс. На фото бачимо двох синів телеведучої – Івана та Іллю. І якщо в лютому цього року Вані виповниться 3 роки, то Ілля у вересні 2020 року відзначить своє 18-річчя! Зазначимо, що Ілля народився від попереднього шлюбу Осадчої з бізнесменом і народним депутатом Олегом Поліщуком. У 2004 році пара розлучилася. А от Ваня народився в шлюбі з телеведучим Юрієм Горбуновим.

Пара все ще “дотримується політики” не показувати обличчя сина. Обидва хлопчика позують до камери спиною.

“Два брати. Різниця 14 років, а любов до машинок однакова”, – зворушливо підписала один з кадрів Осадча.

До речі, цікаво, що на фото телеведуча і старший син Ілля позують у святкових светрах червоного кольору з різними орнаментами. Це подарунок від Дмитра Монатіка. Співак робив святкову розсилку на Новий рік багатьом журналістам і зіркам.

Фото: instagram.com/kosadcha

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар