Шарліз Терон прокоментувала чутки про роман з 28-річним учасником “Холоcтяка”

Шоу-бізнес

Романтичне шоу “Холостяк” є популярним в багатьох країнах світу. Навіть голлівудські зірки є фанатами цього незвичайного реаліті про людей, які прагнуть знайти справжнє кохання.

Як з’ясувалося, американська акторка Шарліз Терон також любить посидіти перед телевізором, спостерігаючи за любовними перепитіями учасників “Холостяка”. Декілька днів тому в своєму Instagram 44-річна жінка опублікувала дуже цікаву світлину, на якій позує поруч з постером “Холостяка”, де зображений його новий учасник – 28-річний пілот Пітер Вебер.

“Мені подобається турбулентність”, – написала зірка, посилаючись на напис на плакаті: “Очікуйте турбулентність”.

Хлопець не став стояти в сторонці і зробив крок назустріч. На своїй сторінці в соцмережі він поділився світлиною, де стоїть поруч з постером, на якому зображена Шарліз.

“Турбулентність може бути веселою!”, – підписав кадр Вебер.

Одразу після цього шанувальники припустили, що між Терон та Пітером існують романтичні стосунки, адже публікації акторки та пілота – це прямий натяк на флірт.

Прокоментувати чутки про роман з молодим холостяком Шарліз вирішила в інтерв’ю для журналістів видання ET.

“Послухайте, його вік дорівнює половині мого. Не те, щоб це мало велике значення, але все-таки – ні. Він просто неперевершений. Я люблю це шоу”, – коротко відповіла знаменитість.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар