Дієтологи назвали топ-5 ефективних методів швидкого схуднення - MusicUkraine

Дієтологи назвали топ-5 ефективних методів швидкого схуднення

Здоров'я

Дотримання цих простих правил допоможе вам скинути зайву вагу в найкоротші терміни і зберегти здоров’я

За словами провідних дієтологів, всього п’ять простих звичок можуть кардинально змінити фігуру. По-перше, спеціалісти радять замінити сіль спеціями, оскільки вони прискорюють метаболізм. Найкориснішими в плані схуднення вважаються перець чилі, імбир та гірчиця.

По-друге, необхідно відмовитися від солодкого. У тому числі забороняється вживати газовану мінералку з додаванням свіжих фруктів і ягід.

Третім у списку дієтологів значиться здоровий сон. Справа в тому, що коли ви регулярно спите 7-9 годин на добу, відсоток жиру у вашому тілі знижується більш інтенсивно. А ось нестача сну порушує в організмі баланс гормонів насичення (лептину) і голоду (греліну). Від цього вас згодом і тягне “на солодке”.

Також експерти рекомендують обідати до 15 години. Після цього часу їжа повинна бути низькокалорійною.

І заключний пункт – вживання достатньої кількості білка на сніданок. Якщо ви будете споживати вранці випічку та солодощі, то рівень цукру в крові, підвищений простими вуглеводами, швидко впаде. Якщо ж, крім вуглеводів, ви в принципі нічого не їли, то слід готуватися до нападів голоду вже через годину після прийому їжі. А ось білки, клітковина і жир будуть засвоюватися набагато повільніше.

Фото: pexels.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 − two =