“Пройшла всі кола пекла”: 47-річна Камерон Діаз народила первістка завдяки штучному запліденню

Шоу-бізнес

Радісну новину Камерон Діаз повідомила шанувальникам на своїй сторінці в мережі Instagram

Популярна голлівудська актриса Камерон Діаз з 2015 року щаслива у шлюбі з музикантом рок-гурту “Good Charlotte” Бенджі Медденом. Для обох цей шлюб став першим. Зіркове подружжя веде досить закритий спосіб життя і уникає публічності.

Зірці фільму “Ангели Чарлі” вдалося приховувати свою вагітність аж до самих пологів. Хоча восени інсайдери і заговорили про цікаве положення знаменитості, однак такі розмови велися вже не перший раз і мало хто звернув на них увагу.

Радісну звістку про народження доньки повідомила сама Камерон. 47-річна актриса опублікувала відвертий пост у своєму мікроблозі.

“Щасливого Нового року від сімейства Медденів! Ми неймовірно щасливі, задоволені і вдячні, що починаємо наше нове десятиліття з оголошення про народження доньки Реддікс Медден”, – написала зірка.

Вона зізналася, що дівчинка одразу завоювала серця всієї родини. Камерон також зазначила, що хоче захистити себе і своїх близьких від підвищеної уваги.

“Ми не будемо публікувати ніяких фото і розкривати деталей крім того, що наша дівчинка насправді дуже і дуже гарненька”, – резюмувала акторка.

Варто відмітити, що шлях американської зірки до материнства виявився справді дуже нелегким. “Останні п’ять років Камерон жила в лікарнях. Куди тільки вона не зверталася. Вона постійно консультувалася з лікарями з приводу вагітності. Але незважаючи на всі спроби, їй так і не вдалося зачати малюка природним способом”, – розповіла приятелька знаменитості.

Відома блондинка робила все можливе, щоб завагітніти. Вона харчувалася продуктами, що підвищують фертильність, вдавалася до планування сексу, повідомляє видання Mirror. В результаті подружжя вирішило вдатися до процедури штучного запліднення. Кілька спроб стали для Діаз невдалими.

“Все вийшло не з першого разу. Гормони, крапельниці, нездужання. ЕКО виявилося жорстоким для тіла актриси, її вага сильно коливався. Камерон пройшла всі кола пекла заради цієї дитини. Чоловік завжди був поруч з нею. Центр планування вагітності став їх другою домівкою. Коли їй сказали про те, що вона завагітніла, вона буквально сяяла від щастя”, – розповіло джерело.

Фото: Legion-Media, EastNews

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар