“Намагалася піти на небо”: Злата Огнєвіч приголомшила історією про глибоку депресію

Шоу-бізнес

Співачка поділилася одкровенням у свій день народження.

Українська співачка Злата Огнєвіч приголомшила історією про глибоку депресію.12 січня артистка відсвяткувала день народження. Тож, у день свого 34-річчя зірка оприлюднила у фотоблогу декілька пікантних світлин у спідньому та присвятила пост темі мотивації. Так, Огнєвіч зізналася, що через невдачі “намагалася піти на небо”.

“Після того, як в моєму житті була глибока депресія на фоні різних невдач, настільки глибока, що я намагалася піти додому, на небо, прийшовши до тями і відчувши, що я все ще дихаю, першим мені захотілося побачити безкрає сонце, щоб воно заливало собою все навколо! То був сильний поштовх, я немов прокинулася від хворобливого сну, усвідомивши, як же сильно я люблю життя. І тоді я вирішила, що хочу бути кращою версією себе. Саме це і стало головним девізом, моєю мотивацією!” – поділилася співачка з підписниками.

Тепер, перш ніж ухвалити будь-яке рішення, знаменитість себе запитує, чи зробить цей вчинок її кращою. Також Злата Огнєвіч додала, що дуже важливо себе хвалити, навіть за маленькі перемоги.

“В день народження я цим і займуся – буду себе хвалити і радувати! Мамо, тато, сестричко, спасибі, що ви зі мною. Завжди. Люблю вас до місяця і назад”, – додала зірка.

У коментарях приголомшені фани побажали іменинниці сил, а дехто зізнався, що зараз теж переживає життєві труднощі. “Златочко, ти молодець! Сильна у всьому”, “Спасибі за одкровення! У мене зараз нелегкий період у житті, після твого посту покотилися сльози”, “Ти надихаєш! Приклад для багатьох”, – писали слова підтримки юзери.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар