“Погодилася на експеримент”: Ксенія Мішина показала новий імідж 7-річного сина (фото)

Uncategorized

Актриса зізналася, що чекає нелегкої розмови з директоркою школи

Переможниця “Танців з зірками 2019”, популярна українська актриса Ксенія Мішина любить ефектні перевтілення – так, нещодавно вона з’явилася в ефектному образі ретро-діви з 80-их. Так що не дивно, що після довгих умовлянь вона дозволила і своєму 7-річному синові Платону трохи поекспериментувати. Результатом зірка поділилася на своїй сторінці в Instagram.

На фото мама з сином відображені в ліфті. Задоволений Платон став володарем стильної зачіски і яскраво-синього волосся. Актриса зізналася, що чекає непростої розмови у школі дитини, однак його щастя того варто.

“Коротше, я здалася )) Після численних прохань та благань цього пацанчика, я погодилася на експеримент по зміні стилю і кольору волосся… Готуюся тепер до розмов з директрисою і класним керівником )) але все ж не передати рівень щастя та радісних криків ))) Матусі, а ви погоджуєтеся з подібними бажаннями?” – поділилася Мішина.

Таке рішення викликало суперечки серед підписників Ксенії – деякі поставилися негативно до таких змін, проте більшість все ж вважають, що дитина має право на самовираження і батьки повинні її підтримувати в межах розумного.

“Я б теж дозволила) самовираження дитини це дуже важливо) тільки з татухами після 18ти)))”, “Вау. Ось це потужно”, “Діти – особистості!!! Ми теж пішли на такий крок) наш 10 річний шатен ставши блондином”, “Прикольно. Дитина має право на самовираження”, – написали прихильники актриси.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар