“Легкістю це не назвеш”: 38-річна Наталка Карпа розповіла про післяпологовий період

Uncategorized

Співачка народила первістка в кінці грудня

Українська співачка Наталка Карпа, яка народила первістка в 38 років, пізнає всі принади материнства. Звичайно, вона безмежно щаслива, проте не приховує, що був важкий період, коли їй нічого не хотілося.

Молода мама написала в Instagram пост, в якому розповіла, як відновлюється після пологів. Публікацію співачка супроводила чорно-білим знімком з пологового будинку.

“Дійсно, все відбувається – за твоєю особистою історією! Не все так, як розповідали в школі батьківства, не зовсім так, як ти собі візуалізуєш в голові, але по тому плану божому, який ти повинна була пройти! Було легко і просто? Напевно, скоріше, – ні, ніж так! Легкістю це не назвеш точно”, – зізнається Наталка.

Співачка розповіла, що після народження малятка встигла відчути різні емоції: від болю і крику – до сліз радості і комку в горлі. А в перші три дні після пологів Наталка нічого не хотіла, крім того, щоб знову побачити свою донечку.

Нагадаємо, Наталка Карпа вперше стала мамою 26 грудня 2019 року. Співачка подарувала своєму чоловікові-герою АТО Євгену Терехову дочку, яку батьки назвали Златою.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар