Співачка Адель розповіла, заради кого схудла за рік на 45 кілограмів

Шоу-бізнес

Британська співачка зважилася на кардинальне перевтілення заради свого 7-річного сина

31-річна британська співачка Адель, яка завжди славилася пишними формами, в кінці 2019 року приголомшила шанувальників змінами у своїй зовнішності. Зірка за короткий проміжок часу схудла на 45 кілограмів. Розпрощалася із зайвою вагою артистка не через важке розлучення з чоловіком, як припускали фанати, а заради свого нащадка – 7 річного сина Анджело.

“Адель схудла, щоб зміцнити своє здоров’я. Для неї це не просто втрата ваги. Вона хоче залишатися здоровою заради свого семирічного сина. Їй було важко зберегти новий режим тренувань, але вона дотримується його”, – розповів близький друг знаменитості.

Співачка досягла вражаючих результатів завдяки суворій дієті. Вона відмовилася від шкідливої ​​їжі, спиртних напоїв і стала регулярно тренуватися. В результаті вона скинула 45 кілограмів.

“Легко просто зосередитися на її фізичному перетворенні, але насправді мова йде про щось більше. Вона погано себе почувала. Адель зрозуміла, що повинна щось виправити, тому що хоче залишатися здоровою мамою”, – розповіло джерело.

Фото: Legion-Media, instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар