“Чому навчаєте дітей”: Потап присоромив Дорофєєву за занадто відверте фото

Uncategorized

Дорофєєва купається в компліментах своїх колег по шоу-бізу

Відпочинок в Домініканській республіці подіяв на солістку групи “Время и Стекло” дійсно розслабляюче. Схоже, після череди фото у відвертих купальниках Надя Дорофєєва вирішила піти ва-банк. І, нарешті, показати вже все!

На опублікованому знімку Надя “загадково” з посмішкою дивиться кудись убік, загоряючи при цьому на лежаку. На вокалістці поп-групи тільки високі чорні трусики. А ось зону декольте Надя кокетливо прикриває книгою, яку прихопила на відпочинок, щоб не занудьгувати. Але нудьгувати, судячи з усього, популярній виконавиці точно не доводиться.

“НІ СИ. Джен Сінсеро. Будь упевнений у своїх силах і не дозволяй сумнівам заважати тобі рухатися вперед”, – підписала голе фото Дорофєєва.

Такий “розкішний” кадр шанувальники Дорофєєвої обійти не змогли. І навіть найближчі зіркові друзі поспішили його прокоментувати.

“Так, ми так і зрозуміли”, – пише співачка Даша Астаф’єва. “Ти б ще вся гола роздяглася,скоро в порнусі треба зніматися буде, чого ви навчаєте дітей, а Дантесу подобається, що його дружина п…..ка ? (Співачка)” – жартує Потап. “Мала агонь”, – схвалює Каменських.

Інші шанувальники Дорофєєвої також осторонь не залишилися і поспішили засипати її приємними коментарями. “Засмага має бути скрізь”, “Це просто бомба”, “Надя, це пушка”, “Надя, ти дуже помпезна і неймовірна”, “Ось такий контент мені подобається”, – прокоментували світлину фанати.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

7 + 13 =