Офіційна заява: принца Гаррі і Меган Маркл позбавлять титулів і грошей

Шоу-бізнес

Королева Єлизавета II виступила з офіційною заявою

На сайті Букінгемського палацу з’явилося офіційне повідомлення про те, що Меган Маркл і принц Гаррі більше не зможуть використовувати королівські титули (тобто, звертатися до них “Ваша Королівська Високість” більше не будуть), перестануть отримувати державні кошти і будуть зобов’язані повернути 2,4 мільйони фунтів стерлінгів, які були витрачені на ремонт їх резиденції.

Нагадаємо, 8 січня 38-річна Меган Маркл і 35-річний принц Гаррі повідомили, що вони складають з себе королівські повноваження і більше не будуть представляти королівську сім’ю на офіційних заходах. За словами герцога і герцогині Сассекських, вони планують стати фінансово незалежними і жити на гроші, які зароблять самі, в США і Великобританії.

Пізніше королева Єлизавета в своєму маєтку в Норфолку зібрала сімейну нараду, щоб обговорити майбутнє принца Гаррі і Меган Маркл, після якого офіційно заявила, що підтримує рішення свого молодшого онука.

“Сьогодні в моїй родині відбулися дуже конструктивні дискусії про майбутнє мого онука і його сім’ї. Ми з сім’єю повністю підтримуємо бажання Гаррі і Меган створити нове життя в молодій сім’ї. Хоча ми б вважали за краще, щоб вони залишалися чинними на постійній основі членами королівської сім’ї, ми поважаємо і розуміємо їх бажання жити більш незалежним життям, залишаючись при цьому найціннішою частиною моєї сім’ї. Гаррі і Меган ясно дали зрозуміти, що не хочуть покладатися на державні кошти в своєму новому житті. Тому було вирішено, що настане перехідний період, протягом якого вони проводитимуть час як в Канаді, так і в Великобританії. Це складні питання, які моя сім’я повинна вирішити, і належить ще виконати певну роботу, але я попросила, щоб остаточні рішення були прийняті в найближчі дні”, – йдеться в публікації.

Королева висловила свою вдячність принцу Гаррі та Меган Маркл за їх роботу на благо країни і Співдружності націй.

“Все моя сім’я сподівається, що сьогоднішня угода дозволить їм почати будувати щасливе і мирне життя”, – зазначила Єлизавета II.

Фото: Legion-Media, instagram.com/sussexroyal

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар