“Ми не сварилися”: Володимир Остапчук прокоментував розлучення з Оленою Войченко

Шоу-бізнес

Шоумен також поділився головним досягненням за 12 років шлюбу

Заява про розлучення відомого українського шоумена Володимира Остапчука з дружиною шокувала публіку. Володимир вирішив поставити крапку після 15 років стосунків і 12 років шлюбу. А нещодавно на своїй сторінці в Instagram телеведучий зізнався, що вони з дружиною досі перебувають у процесі розлучення.

Незважаючи на таке рішення, за словами Остапчука, вони не сварилися з дружиною. Про це він повідомив в Instastories, відповідаючи на запитання фоловерів. Також він зазначає, що найголовніше досягнення цих стосунків – їхні діти: дочка Емілія і син Еван-Олександр, з якими Володимир часто подорожує.

“Ми не сварилися. Ми розійшлися і зараз у процесі розлучення. Але у нас завжди будуть теплі спогади, і головне досягнення цих стосунків – прекрасні дітки”, – пише Остапчук.

Крім того, шоумен зазначив, що підтримка, любов і жіночне, але міцне плече весь цей час допомагали йому впевнено йти вперед, а діти завжди були стимулом. Він дякує дружині за мудрість і терпіння. “Але прийшов час йти далі по-новому” – ця фраза стала завершенням не тільки його допису, а й стосунків з дружиною.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × one =