Настя Каменських записала трек із всесвітньо відомим виконавцем (відео)

Музика

Колаборація трьох культур: прем’єра пісні Miami від NK, Jacob Forever і Jessy Frank

Довгоочікувана прем’єра – трек Miami – від Насті Каменських, всесвітньо відомого виконавця реггетону Джейкоба Форевера (Jacob Forever) та домініканського молодого артиста Джесі Франка (Jessy Frank) відбулась у п’ятницю, 24 січня.

Стрімко підкоривши Латинську Америку та світові музичні чарти, першою серед українських виконавців, NK знайомить світ з Україною та її культурою. За океаном вже знають не лише про українську сопілку, а й про багату талантами Україну. Тому нова колаборація української поп-діви Насті Каменських трек Miami, не пройшла повз і латиноамериканські ЗМІ.

“Я працював із багатьма крутими світовими артистами, тому можу підтвердити – NK – справжній професіонал, вона не просто гарно знає іспанську, вона дійсно відчуває музику, відчуває латиноамериканську культуру. Її ідея об’єднувати такі різні культури мені дуже подобається, а процес роботи з нею – ще більше”, – прокоментував роботу з NK Джейкоб Форевер.

Трек Miami записували на легендарній студії звукозапису у США, яка за останні 30 років випустила десятки золотих та платинових альбомів. На студії працювали також такі артисти як Rihanna, Coldplay, Whitney Houston, Jay-Z, LL Cool J, Shabba Ranks, Gerald Levert, Bob Dylan та інші. Над треком Miami працювали провідні американські музичні фахівці. Пісню артисти присвятили “усім, хто любить подорожувати і пляжний відпочинок”.

“Я дуже рада поділитись з вами результатом нашої спільної роботи. Джейкоб та Джессі неймовірні, вони справжні професіонали і в результаті вийшов дуже крутий трек із чудовим настроєм. Коли твою ідею об’єднувати культури підтримують артисти зі світовим ім’ям, артисти, які підкорюють світові музичні чарти, це дуже надихає. Всім Маямі!”, – зазначила NK.

Фото: прес-служба

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар