Учасниця “Голосу”, яка потрапила у “Миротворець”, написала листа до Зеленського

Шоу-бізнес

Учасниця проєкту “Голос країни-10” і екс-вокалістка російського гурту “Ленінград” Василіса Старшова, яка потрапила у базу організації “Миротворець”, написала відкритого листа до президента України Володимира Зеленського.

Так, у ньому дівчина заявила, що в жодних пропагандистських акціях жодної держави ніколи не брала участі і не збирається. Також вона попросила главу держави дозволити їй перебувати в Україні для подальшої участі у проєкті. Відповідний текст Старшова опублікувала на своїй сторінці в Instgaram.

“Мене звати Василіса Старшова, я – учасниця поточного сезону шоу “Голос країни”. Я успішно пройшла етап сліпих прослуховувань, обернула до себе всіх наставників і викликала резонанс аудиторії моїм виступом. Звертаюся до вас із проханням допомогти мені вирішити ситуацію, що склалася навколо моєї подальшої участі у проєкті… Річ у тім, що незабаром після того, як програма вийшла в ефір, моє ім’я внесли у “чорний список” бази даних сайту “Миротворець” як “порушниці державного кордону…” та “учасниці пропагандистських акцій Росії…”. Звинувачення висунуті мені на підставі факту моєї участі у музичному фестивалі “Золота Балка” у складі гурту “Ленінград” у Криму 2016 року. В жодних “пропагандистських акціях” жодної держави я ніколи не брала участі і не збираюся – це звинувачення на мою адресу абсолютно несправедливе”

“Голос країни” – це великий крок у моїй музичній кар’єрі, можливість донести мою творчість до широкої аудиторії. Звертаюся до вас із проханням надати підтримку та офіційно дозволити мені перебувати в Україні для участі у проєкті. З повагою, Василіса Старшова”, – написала артистка.

Фото: instagram/vasilisastarshova

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар