Татова доця: Слава з НеАнгелів вразила схожістю з батьком (фото)

Uncategorized

Знаменитість останнім часом досить часто публікує сімейні фото

Слава Камінська з групи “НеАнгели”, яка не так давно розлучилася зі своїм чоловіком і батьком своїх дітей Едгаром Камінським, в цьому році вже встигла відпочити на Балі в компанії одного відомого актора.

Повернувшись в Україну, співачка схоже вирішила приділити час своїй родині, про що розповіла в своєму акаунті Instagram. Знаменитість опублікувала знімки з батьком, з яким відвідала одну з приватних клінік Києва. Причину відвідування медичного закладу артистка не назвала, проте в сторіз згадала, що вони встигли багато зробити за цей день. Варто зазначити, що батько Слави на фото не виглядає хворобливо, він посміхається і впевнено позує на камеру.

“Як же швидко летить час….” – коротко підписала зворушливий кадр Слава.

Підписники відзначили, що припускали, що свою зовнішність зірка успадкувала від матері, але тепер переконалися в безсумнівній подібності Слави з батьком. Крім того, і молодша дочка Камінської здалася їм разюче схожою на дідуся, про що вони відразу ж повідомили своєму кумиру: “Я думала, що Слава схожа на маму, але я помилялася….на папу”, “Зараз Ви відчуваєте себе дитиною”, “Татова доця”, “Дуже схожі!”, “Як Лаура схожа на дідуся…”, – написали фанати.

Фото: instagram.com/babaslavka

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар