Справжня сімейна ідилія
Юрій Горбунов та Катерина Осадча нещодавно повернулися з романтичної відпустки, яку вони провели на Сейшельських островах. Повернувшись в столицю, популярні телеведучі одразу приступили до роботи, зокрема до зйомок шоу “Голос країни-10”. Але зіркова пара не забуває знаходити час і для затишних сімейних посиденьок.
Так, днями у своєму фотоблогу Юрій опублікував миле фото з 2-річним синочком Іваном, яке неабияк розчулило його підписників.
“Це коли страшенно скучили один за одним! Фотографує – наша мамуся”, – прокоментував світлину Юрій Горбунов.
За традицією, знімок був зроблений зі спини, оскільки батьки поки не наважуються показати шанувальникам обличчя малюка.
Підписники в коментарях відмітили, наскільки телеведучому личить роль батька. “Міцна любов батька”, “Як це мило. Прям не можу намилуватись”, “Татків синок”, “Це таке щастя”, “Класне фото, такі зворушливі”, “Це любов”, “Дуже няшні”, – захоплюються фани.
Фото: instagram.com/gorbunovyuriy