“Розвалююсь на шматки”: супермодель Ірина Шейк вперше прокоментувала розрив з Бредлі Купером

Uncategorized

На думку моделі, двом яскравим людям в парі живеться важко

34-річна супермодель Ірина Шейк взяла участь у новій стильній фотосесії для британського глянцю Vogue. Знаменитість приміряла кілька ефектних образів і розговорилася про роман з 45-річним актором Бредлі Купером.

Нагадаємо, що зіркова пара була разом чотири роки. За цей час у моделі та актора народилася дочка Лея. Влітку 2019 року вони приголомшили шанувальників новиною про свій розрив.

Днями Ірина дала відверте інтерв’ю, в якому вперше розповіла про те, чому їх з Бредлі шляхи розійшлися.

“Я сильна особистість, і точно знаю, чого хочу, деякі чоловіки бояться цього. Якщо хтось йде з мого життя, то йде остаточно, я дійсно рву всі зв’язки. Думаю, люди бояться цієї холодності. Мало хто знає, що під усім цим – добра, щира людина, яка плаче в інтерв’ю”, – сказала модель.

“Дві яскраві людини далеко не завжди можуть скласти хорошу пару”, – повідомила Ірина, додавши, що досвід відносин з Бредлі для неї – велика удача.

“Для мене зараз найважчим є знайти баланс і навчитися бути і самотньою матір’ю, і працючою жінкою, і вихователькою. Повірте, іноді я прокидаюся з думкою: “Боже, я не знаю, що мені робити. Я розвалююся на шматки””, – відверто зізналася Шейк.

Фото: Legion-Media, instagram.com/irinashayk

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар