Порушила мовчання: Олена Войченко розповіла про зраду Володимира Остапчука

Шоу-бізнес

Дружина шоумена відкрила завісу їхнього “щасливого” сімейного життя

Восени 2019 стало відомо, що одна з найкрасивіших пар українського шоу-бізнесу Володимир Остапчук та Олена Войченко розлучаються. Публіка була шокована новиною, адже пара регулярно блищала на обкладинках глянцевих журналів і ділилася секретами щасливого сімейного життя.

Ні шоумен, ні його дружина не коментували особистого життя, проте нещодавно в рубриці “Кава з перцем” програми “Зірковий шлях” на телеканалі “Україна” Олена Войченко розповіла, яким було їхнє сімейне життя насправді.

Так, дружина Володимира Остапчука заявила, що телеведучий їй зраджував. Вперше це сталося після Євробачення 2017. Тоді конкурс проходив в Україні, а Володимир Остапчук, разом з Олександром Скічком і Тимуром Мірошниченком, став його ведучим. Міжнародна популярність після довгих років невдалих спроб стати успішним в Україні принесла шоумену впевненість у собі.

“Це величезний стрибок у популярності, причому в міжнародній популярності. Коли увага з усіх боків, і не тільки від жінок, а й від чоловіків. Нарешті я такий класний, всі побачили. Ага, жінки, ні, ця вже не потрібна, і ця вже не потрібна. Нова, стара – ніяка не потрібна. Мені ніхто не потрібен, тому що я крутий”, – ділиться Олена.

Поки всі говорили про стрімкий зліт кар’єри Володимира Остапчука, а сам він у колі сім’ї посміхався всім з обкладинок глянцевих журналів, насправді вони з дружиною переживали кризу у стосунках. За словами Олени, після Євробачення 2017 Остапчук пішов з сім’ї до іншої жінки. Це була перша зрада Володимира, про яку дізналася його дружина.

“Людина мені сказала: “Ні, я хочу змінити своє життя кардинально повністю, піти до іншої людини. Але потім пройшло буквально два тижні і перехотілося, тому що вже цього теж не хочеться. І цього не хочу, і цього не хочу. І тут і Мухаммед пише, може я Мухаммеда хочу? Ну, тобто ось в такому форматі. І в якийсь момент, напевно, все-таки зрозумів, що хочу сім’ю. І на цьому етапі сказала – ок, таке може бути, я таке допускаю, що людина може помилятися, робити помилки”, – говорить Олена Войченко.

Про те, що Володимир зрадив дружині, не знали навіть рідні. Олена пробачила чоловіка. А незабаром дізналася, що вагітна вдруге. Здавалося, народження сина Евана мало остаточно примирити пару. Однак усе пішло не так.

“Я помітила. Був момент, коли він залишив мені свій телефон, і в галереї я помітила, скажімо так, результати його спілкування з жінками. Якісь були бути одноразові, багаторазові, постійні. Тобто були ситуації, я дізналася про це постфактум. Що, звичайно, просто мене шокувало… […] Я помічала, що одна і та ж жінка пише йому в Instagram. Я запитала, почула якусь незрозумілу відповідь”, – говорить Олена.

Заяву в соцмережах подружжя зробило набагато пізніше, оскільки Володимир просив дружину не говорити про це, хоча при цьому вже жив з іншою жінкою.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар