Після приїзду з Китаю Дмитро Комаров пояснив, чи варто українцям боятися коронавірусу

Шоу-бізнес

Телемандрівник запевнив, що можливість заразитися малоймовірна.

Популярний телемандрівник, ведучий програми “Світ Навиворіт, Дмитро Комаров, який не так давно повернувся із експедиції Китаєм, висловив свою думку, щодо епідемії коронавірусу.

Як зазначив ведучий у програмі “Сніданок з 1+1”, після повернення з Китаю, він продовжує спілкуватися з місцевими жителями, з якими подружився. Тому ситуацію щодо епідемії коментує, так би мовити з перших вуст.

За його словами, українцям нема чого хвилюватися.

“Знайомі китайці заспокоюють, кажуть що українцям взагалі нема чого хвилюватися, тому що Ухань наразі закритий. Деякі люди не ходять на роботу та намагаються не виходити з дому”, заявив мандрівник.

Також Комаров зауважив, що більшість померлих від коронавірусу – це люди 80 років і старші.

“Для півторамільярдного населення померлих до 150 осіб процент невеликий. Мої друзі з Китаю сказали, що багато хто з цих людей похилого віку. І в принципі усі симптоми такі самі як у ГРВЗ та вірусу грипу”, – повідомив ведучий.

Телемандрівник також запевнив, що ймовірність заразитися коронавірусом дуже мала.

“Що важливо для українців, це те, що у нас нема систем, у нас неможливо перевірити коронавірус це чи ні. Але для того, щоб він тут з’явився, це в Ухані хтось повинен побути у фізичному контакті з зараженою коронавірусом особою, заразитися і привезти його сюди. Але це малоймвірно. Тому я думаю, ми можемо бути спокійними, дотримуватися здорового способу життя і якщо захворіли, то не виходити з дому, а лікуватися”, – заспокоїв мандрівник.

Фото: ТСН.ua

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар