“Не побажав би і ворогові”: Володимир Остапчук емоційно прокоментував інтерв’ю ексдружини

Шоу-бізнес

Український шоумен пообіцяв розповісти свою версію розлучення

Днями колишня дружина українського шоумена Володимира Остапчука надала резонансне інтерв’ю в рубриці “Кава з перцем” програми “Зірковий шлях” на телеканалі “Україна”, в якому розповіла, що ведучий Євробачення 2017 зраджував їй. Більш того, жінка заявила, що телезірка відмовляється оплачувати послуги няні, та й його матеріальна допомога не регулярна.

Сам Володимир не став відмовчуватися і опублікував величезний коментар щодо інтерв’ю дружини. За його словами, він не очікував, що Олена наважиться на подібні одкровення і винесе сімейні сварки на загальний огляд.

“Так, я знаю, що ви думаєте “а чому ж він мовчить” після інтерв’ю колишньої дружини на одному з телеканалів країни про розлучення і причини. Для мене так само, як і для вас, стало повним шоком це відео. Я ніколи не хотів би, щоб особисті взаємини двох людей обговорювала вся країна. Хоч я і досить публічна людина, але є зона безпеки, за якою починаються сценарії ток-шоу, взаємних звинувачень та інші жахи. А цього я не побажав би й ворогові. Всі ці 5 місяців до сьогоднішнього дня я не поширювався з приводу нашого розлучення і до цих пір вважаю, що від такого повороту найбільше постраждають наші любі дітки. Але я можу зрозуміти і певною мірою виправдати такий емоційний вчинок Олени. Це жіноча образа і злість. Тому що ми знайомі з 17 років, тому що ми були разом майже 14 років і, можливо, вона ще не звикла до нового статусу і самостійного життя. Ось і наважилася на відчайдушний крок”, – написав Володимир в Instagram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порушила мовчання: Олена Войченко розповіла про зраду Володимира Остапчука

Незважаючи на те, що вчинок колишньої дружини шокував шоумена, Остапчук заявив, що вдячний Олені за 12 років шлюбу і спільні успіхи: “Як і раніше, можу сказати: я шалено вдячний Олені за наші 12 років шлюбу, довгий шлях і спільні успіхи, за те, ким я став зараз, за життя в різних країнах, але найголовніше – за наших прекрасних дітей. І я б далі зберігав холоднокровність, але поставлений в умови, коли змушений надати відповідь. Адже всі подумають, що я відмовчувався. Ні, щиро шкодую про те, що мільйони людей вплутані в непрості стосунки 2 людей, смакують, перемивають кісточки і потирають руки всі хейтери. Але прошу не робити квапливих висновків про причини розлучення, деталі, гроші і чутки”.

До всього, Володимир Остапчук пообіцяв незабаром розповісти свою версію розлучення і відповісти на всі гучні заяви дружини про зради.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

8 + 4 =