Jerry Heil – Vegan: слухайте новий хіт на Нацвідбір Євробачення 2020

Музика

Співачка та блогерка Jerry Heil (справжнє ім’я – Яна Шемаєва) випустила пісню “Vegan”, з якою побореться у Національному відборі на Євробачення 2020. Слухайте запальний трек молодої виконавиці!

Jerry Heil стала справжньою інтернет-сенсацією 2019 року, а її хіти й зараз лунають звідусіль. Після гучного дебюту молода зірка вирішила спробувати свої сили в Нацвідборі на Євробачення 2020. У першому півфіналі, який відбудеться 8 лютого, співачка виступить із піснею “Vegan”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переможець “Х-фактора” випустив пісню, з якою мріє виступити на Євробаченні 2020

За словами Яни, яка, до слова, є не просто веганкою, а ще й сироїдкою, її конкурсний трек написаний був за два місяці до того, як VOGUE UKRAINE у статті написав про те, що 2020 рік офіційно оголошений роком Вегана!

“Яку пісню як глядач я завжди хотіла відправити на Євро? Для мене як для людини, яка відправляє свою цінну смску за учасника-фаворита, конкурс є способом спілкування з іншими народами! І мені так хотілося завжди показати, що про наш менталітет існує багато стереотипів — і багато з них неправда! Ми стильні, ми відкриті, ми толерантні і ми таки рухаємося в ногу з часом! В цьому власне і ідея мого треку і номера на Євробаченні! А щодо білка — мої білки добре видно кожному, коли я закочую очі, слухаючи такі запитання”, – розповіла Яна.

Слухати онлайн пісню Jerry Heil – “Веган” на Нацвідбір Євробачення 2020:

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар