Донька Павла Зіброва потрапила на обкладинку всесвітньо відомого глянцю (фото)

Мода

22-річна Діана Зіброва стала обличчям січневого номеру всесвітньо відомого глянцю L’Оfficiel Baltics

Яскраву фотосесію у стилі fashion story із донькою Павла Зіброва було відзнято в Лондоні. Діана продемонструвала декілька стильних луків, побудованих із міксу відомих люксових брендів та мас-маркету.

“Після п’ятирічної дружби та співпраці з українським журналом FPost ми вирішили спробувати вийти на новий рівень. Плідна і тривала підготовка дали свої плоди: мною зацікавилися L’Оfficiel Baltics. Це був надзвичайний досвід, попри всі несприятливі умови. Хоча погода була типово англійською — дощ, вітер та низька температура — атмосфера, професійність команди та загальний стиль відзначилися на фінальному результаті! Через декілька тижнів після зйомки для мене було приємною несподіванкою отримати лист-згоду від головного офісу L’Оfficiel у Парижі щодо розміщення одного з моїх фото на обкладинці! Наразі я дуже щаслива, що займаюсь тим, що мені подобається, вдячна батькам та команді за підтримку та віру в мене”, – зазначила Діана.

Це вже не перша фешн-зйомка 22-річної дівчини. Раніше донька Павла Зіброва співпрацювала із виданням FPost та брала участь у проектах в Монако, Болонії та Парижі. Діана впевнена, що зараз висловити себе у цій творчості може кожна, хто відчуває до цього потяг, бо незалежно від віку, параметрів чи вроджених особливостей будь-яка дівчина — красуня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 15-річна донька Моніки Беллуччі підкорила красою та неймовірно ніжним образом (фото)

Фото: M1 Agency

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар